Tühjaks kasutatud tooted 2/6

Ma olen taaskord tühjaks kasutanud paraja koguse tooteid, et teha neist postitus. Siin hulgas on ka tooteid, mis on jäänud mul ühel või teisel põhjusel riiulile seisma ning nende säilivusaeg on läbi.  Ma räägin toodetest, mis on olnud aastaid mu lemmikud ning ka neist, mis olid toredad, aga uuesti ma neid ei soetaks.

20180923_134915

Dove Relaxing Ritual Shower Gel with lavender oil and rosemary extract

Nii, eesti keeles oleks see dushigeel lavendli ja roosmariini ekstraktiga. Dushigeel vahutas hästi ja lõhnas mõnusalt. Ma tundsin rohkem roosmariini lõhna kui lavendli, aga sellegipoolest oli see meeldiv. Dushigeel niisutas ning seetõttu polnud dushijärgne keha kreemitamine tingimata vajalik.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_144738

Dove Invisible Dry Anti-Perspirant

Mulle meeldivad Dove “moisturizing cream” sarja tooted. Need ei ärrita mu nahka ning teevad oma tööd nii nagu üks korrali anti-perspirant peab. Samuti ei märganud ma valgeid laike kaenlaaluste pärast riiete kandmist.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Maybelline Total Temptation mascara

Ripsmetušš on heleroosas pakendis. Sõrme all on see sujuv ja sile, kergelt libeda lõikega ühel küljel. Ma saan küll aru, mida oli antud disainiga silmas peetud, kuid käes hoida oli seda veidi ebamugav. Raske oli leida head haaret, et ripsmetušši peale kanda. See ei olnud küll nii keeruline, kuid see oli piisavalt märgatav, et korgi disain häiriks.

Ripsmetuši hari oli klassikalise kujuga. Harjakesed olid üksteisest piisavalt eraldatud, et anda ripsmetele volüümi ja koolutatust. Tulemus oli ilus, kuid kahjuks ei tekkinud mul seda “wow”-momenti, mida ma ootasin.

Total Temptation ripsmetušš püsis peal terve päeva ilma igasuguste probleemideta. See ei pudenenud mul silma alla ega läinud laiali. Ripsmetušš eraldas ripsmeid, andis volüümi ja tulemus oli igati ilus.

Kas ma soetaksin uuesti? Ei

20180930_170123

Essence Instant Volume Boost mascara

Ma kasutasin Instant Volume Boost ripsmetushi. See lubas kohest volüümi. Harjased ei olnud tihedad, kuid andsisd mu ripsmetele veidi volüümi juurde küll. Usun, et ehk neil, kellel on pikemad ripsmed kui mul, tuleb effekt paremini esile. Instant Volume Boost ei olnud halb, aga ma siiski eelistaks Essence´i Lash Princess Sculpted Volume ripstushi. Hea asi on see, et Instant Volume Boost ei pudenenud ega läinud päeva jooksul laiali.

Kas ma soetaksin uuesti? Ei

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s