The Body Shop teepuuõli näopuhastusvaht ja mask

Mõni aeg tagasi saatis The Body Shop mulle pakikese uusimate Teepuuõli toodetega. The Body Shopi teepuuõli toodete valik suurenes hiljuti ja mul oli võimalus uusi tooteid järele proovida.

photostudio_1567417129481.jpg

 

Teepuu näopesuvaht

Näopesuvaht on pakendatud tumerohelisse silindrikujulisse pudelisse. Pudeli otsas on dosaator, millest tuleb välja vaht. Dosaatori mehhanism muudab näopuhastusvedeliku vahuks ning nii jätkub sellest kauemaks. Samuti hoiab selline süsteem kokku ka aega- paar sekundit küll, kuid siiski. Vaht on näol pehme ning kerge. Sellel on vaevumärgatav teepuuõli lõhn ning toonilt on valge. 

photostudio_1567417041149.jpg

Näopesuvaht sisaldab mentooli, klaaristavat valge paju ekstrakti, glütseriini, Ausa Kaubanduse Programmi teepuu õli. Pärast näopesuvahuga pesemist on nahk puhas ja värske. See jätab pehme, puhta ja värske tunde. Kui kannad tugevamat ja paksemat meigikihti, siis kindlasti soovitan enne suurem meik eemaldada kummeliga veekindla silmameigi eemaldajaga. Ma kasutan seda meigieemaldajat nii silmadel kui ka näol. See toimib kiirelt ja tõhusalt. Alles pärast seda pesen ma nägu teepuuõli näopesuvahuga. Kerge meigi puhul topelt puhastust vaja pole, sest vaht eemaldab mustuse näolt ilma probleemideta. 

Näopesuvahtu kasutades peab jälgima, et vaht ei satuks silma ega ka suhu, sest silmas kipitab ja ega maitse ka kõige parem pole. All jokes aside, tegelikult ka, silma- ja suupiirkonnast tasub vahtu eemal hoida. 

photostudio_1567417063197.jpg

Lisaks näopesuvahule oli pakis ka näopuhastus harjake. Ma kandsin näopesuvahtu kas siis kätega näole või siis otse harjakesega. Harjased on pehmed ning masseerivad nahka mõnusalt. See oli omaette kui meditatsioon masseerida nägu ringjate liigutustega, samal ajal vahuga puhastades. 

photostudio_1567416846264.jpg

Teepuu klaaristav kooruv mask

Kõige uuem ja kahtlusteta ka kõige põnevam toode valikus on kooruv mask. See tuleb välkeses topsikeses, millesse tuleb vaid vett lisada (teatud kriipsuni topsi siseküljel), segada ning siis näole kanda. Nii kergelt saabki kooruva maski valmis. 

photostudio_1567417017107.jpg

Maski oli näole kerge kanda ning laiali hajutada. See püsis näol hästi ning ei tilkunud kui tekkis tarvidus ringi liikuda. Mõne aja pärast mask oli kuivanud ning selle sai ilusti äärtest kinni võttes eemaldada. Maski puhul peab jälgima, et see ei satuks kulmudesse või juustele. Hiljem on seda kulmudelt/juustest raske ja veidi valulik eemaldada. 

photostudio_1567416998515.jpg

Pärast maski oli nägu mõnusalt pehme ja tundus puhtam kui enne. Lisaks pehmusele andis näole kerge värske tunde. Seda maski oli huvitav kasutada ning tulemuseks oli puhas nahk ja värske tunne. 

photostudio_1567416974734.jpg

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda. 

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s