The Body Shop Jahe Lahe Kurk ja Särtsakas Sidrun

Mõni aeg tagasi saatis The Body Shop mulle vahva pakikese suviste uudistoodetega. Kingikotti lahtipakkides vaatasid mulle vastu Jahedalt Laheda Kurgi ja Särtsaka Sidruni tootesarja esindajad. Selles postituses vaatamegi lähemalt, mida nad endast täpsemalt ette kujutavad. 

wp-1590085242151.jpg

Särtsakas Sidrun kehajogurt

Huvitav fakt– Selleks, et Särtsaka Sidruni sarja toota, ostis The Body Shop teise järgu sidruneid Itaaliast (second choice lemon) ja lisas ka Ausa Kaubanduse orgaanilist Hispaaniast pärit mandlipiima ning tulemuseks sai suurepärane toode. Teistes Särtsaka Sidruni toodetes on sidrunid ning vastavalt tüübile nt Ausa Kaubanduse sheavõi või suhkur.  

wp-1590085242225.jpg

Särtsaka Sidruni (nii vahva nimi!) sarja toodetest oli minu pakikeses kehajogurt. Nii nagu nimigi ütleb, on tegemist sidrunilõhnalise kehajogurtiga ning see lõhn on lihtsalt IMELINE! Kehajogurt sisaldab Ausa Kaubanduse orgaanilist mandlipiima, teeb naha mõnusalt pehmeks ja imendub kiiresti, jättes keha 48h vältel niisutatuks. Kuid mis asi on üldsegi kehajogurt, mida ma juba kiidan? Etteruttavalt ütlen, et see pole minu esimene potsik mõnusat alternatiivi kehakreemile 🙂

wp-1590085242476.jpg

Kehajogurt on geel-kreemi tüüpi niisutaja, mis imendub nahka sekunditega. See tähendab, et kiirel hommikul pole vaja eraldi aega arvestada kreemi imendumise peale. Seni kuni jalad on sisse kreemitatud, on keha juba kuiv, et riietuda. Selle juures on suur AGA- sekunditega imendumine toimib, kui kehajogurtit kanda peale niiskele nahale. Vastasel juhul võtab geel-kreemi imendumine rohkem aega kui 15 sekundit.

wp-1590085242365.jpg

Särtsaka Sidruni kehajoguril on värske sidrunilõhn, mis peaks igat lõhnagurmaani hellitama oma aroomiga. Selles on suvise hommiku tuuleiil koos lubadusega päikeselisest päevast mererannas, kus sõpradega rannavollet mängides saab mõnusalt aega veeta. 

Jahe Lahe Kurk

Huvitav fakt – Selleks, et Jahedalt Laheda Kurgi sarja toota, ostis The Body Shop teise järgu kurke üle Euroopa (second choice cucumber) ja lisas ka Ausa Kaubanduse orgaanilist Paraguaist pärit suhkrut ning tulemuseks oli suurepärane toode. Teistes Jaheda Laheda Kurgi toodetes on suhkru asemel nt Ausa Kaubanduse sheavõi või mandlipiim.

Jahe Lahe Kurk – päris äge sõnademäng või mis? 🙂 Aga asja juurde- tooted!

Pakikeses oli Jaheda Laheda Kurgi dushigeel ja kehavõi. Mõlemad on mul järele proovitud ning mul jagub ainult kiidusõnu. 

Jahe Lahe Kurk kehavõi

Kehavõi sisaldab Ausa Kaubanduse sheavõid, mis teeb sellest eriti pehmendava ja niisutava toote, millega oma nahka hellitada. Jahe Lahe Kurk ergutab nahka ning jätab sellele mõnusa jahutava efekti. Koheselt peale kehavõi masseerimist nahale on tunda kerget jahedust, mis on kuumal suvepäeval igati tervitatav tunne. Seni pole veel ühtegi kuuma suvepäeva olnud, kuid ma kujutan ette kui hea see oleks pärast päikesevanne keha jahutamaks.

wp-1590085242417.jpg

Jahe Lahe Kurk dushigeel

Dushigeel sisaldab orgaanilist suhkrut ning vahutab rikkalikult. Selleks, et saada pehmeid vahupilvekesi on vaja vaid väikest kogust dushigeeli. See aga tähendab, et ühest pudelist jätkub pikemaks ajaks. Dushigeel on vegan ning dermatoloogiliselt testitud. 

wp-1590085242294.jpg

The Body Shopi sarjadel on see superhea omadus, et toode kui selline on sama, ainult lõhnad on sarjadel erinevad. See on minu meelest ÜLISUUR pluss, sest just nii kasutada endale sobivat toodet ja valida just Sulle meeldiva lõhna, tegemata järeleandmisi kvaliteedi juures. 

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda. 

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  

Tänan lugemast,

Adryana