Tühjaks kasutatud tooted 3/6

Ma olen taaskord tühjaks kasutanud paraja koguse tooteid, et teha neist postitus. Siin hulgas on ka tooteid, mis on jäänud mul ühel või teisel põhjusel riiulile seisma ning nende säilivusaeg on läbi.  Ma räägin toodetest, mis on olnud aastaid mu lemmikud ning ka neist, mis olid toredad, aga uuesti ma neid ei soetaks.

20180923_134915

Essence All About Matt Fixing Compact Powder

Tegemist oli valge kompaktpuudriga, mida ma tavaliselt kandsin jumestuskreemi peale. Nahal jäi see läbipaistev või siis tegi jumet veerandtooni heledamaks. Kuna mul on loomulikult väga hele nahk, siis see oli igati tervitatav. All About Matt matistas nahka ning püsis peal küllaltki hästi. Ma viimasel ajal eelistan tolmpuudreid, kuid kui mul on vaja kuhugi reisida, siis kompaktpuuder on selleks super. Ehk siis, kas ma kasutaksin seda igapäevaselt? Kui mul tolmpuudrit pole, siis jah. Kas ma võtaksin selle reisile kaasa? Igal juhul jah.

Kas ma soetaksin selle uuesti? Võib-olla

20180923_145239

Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50

Jumestuskreemil oli kerge koostis, mis ühtlustas jumet, kattis ära peened kortsukesed ja poorid. Mulle meeldis, et see ei jätnud näole rasket, maskilaadset tunnet. Lõppviimistlus oli satiinne ning ühtlane. Laia spektrumiga SPF 50 kaitses nahka UVA/UVB kiirguse eest.

Ma kasutasin seda jumestuskreemi oma “headel päevadel”, kui mul polnud vistrikke või muidu jaburdusi, mida ma pigem peidaks. Samuti oli see kiire lahendus hommikutele, kui ma olin sisse maganud ja jumestuse tegemiseks olid loetud minutid.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

BYS HD Microfinish Powder

Minu seni kõige lemmikum puuder, mida ma jälle ja jälle soetan on BYS HD Microfinish Powder. See oli kui pehme haldjatolm, mis matistas nahka ja andis hea siidise põhja teistele puudertoodetele. Selles oli juba oma puudritups (aplikaatorpadajke?) olemas, millega oli toodet kerge peale kanda.  Lisaks sellele, BYS HD Microfinish puuder ei maksa tervet varandust ning kestab kaua. Minu Holy Grail, parim puuder ever!

Kas ma soetaksin uuesti? Jah!

20180923_145259

The Balm Fratboy Blush

Fratboy oli minu esimene “high-end” põsepuna. Ma ostsin selle Tallinna Kaubamaja Osturallilt paar kuud enne kui ma alustasin oma blogi. Ma olin sellest nii palju kuulnud erinevatelt Youtube beauty vloggeritelt (ehk siis neidudelt, kes jagavad oma muljeid kosmeetikast YouTube videote vahendusel), et ma lihtsalt pidin selle ostma. Ma hoidsin Fratboy põsepuna kui kullatera ning nautisin igat päeva kui ma kandsin seda oma põskedel. Fratboy oli kerge virskikukarva tooniga roosa, mis sobis mulle ideaalselt. Lisaks Fratboy pakend on pärl omaette. Mulle meeldib, et The Balm pakendab oma tooted tugevasse pappmaterjali, mis teeb need minu jaoks kuidagi eriliseks. Pakendi illustratsioonid on “pin-up” stiilis ning silmale ilusad vaadata.   

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s