L’Oréal Paris X Isabel Marant kollektsioon Wanted

Mõni aeg tagasi saatsi L’Oréal Paris mulle pressipakikese, kus olid sees uued Isabel Maranti kollektsiooni tooted- kulmugeel ja huulepulgad. Tänases postituses räägime Wanted kollektsiooni huulepulkadest, mida minu pakikeses oli kolm tooni. Kui soovid rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

20181110_140919

Pakend

L’oréal Paris X Isabel Marant kollektsiooni Wanted huulepulgad on pakendatud musta mati pinnaga pakendisse. Ühele küljele  on kirjutatud “SMILE” ehk siis eesti keeles naerata. Teisele on kirja pandud “Wear nothing but a smile and your style. Wear nothing but a smile and some style. Wear nothing but your smile.” Eesti keeles kõlaks see järgnevalt: “Ära kanna midagi enamat kui oma stiili ja naeratust. Ära kanna enamat kui naeratust ja veidi stiili. Ära kanna enamat kui ainult oma naeratust.” Mulle meeldib see idee, sest naeratav naine on alati kõige kaunim. Siiras naeratus teeb iga inimese kauniks, olenemata sellest, mis stiili ta kannab. Stiili maitse üle võib vaielda, kuid naeratus on puutumatu.

20181110_140919

Huulepulka on kerge üles ja alla keerata (sujuv mehhanism) ning kork püsib kindlalt peal. Pakendi osas pole L’oréal Paris kunagi järeleandmisi teinud ning ma saan alati kindel olla kvaliteedis. Huulepulgad ja ka muud tooted näevad alati stiilsed välja ja on ilusad silmale vaadata.

Kasutamine ja püsivus

Huulepulk on tugevalt pigmenteeritud ning lõpptulemus matt. Vaatamata matile lõppviimistlusele on tegemist kergelt kreemja huulepulgaga. See on huultel pehme ja kerge, veidi niisutav ning kaua pealpüsiv. Näiteks, kui juua kohvi, siis jah, huulepulga jäljed jäävad mingil määral kruusile, kuid samas ei tuhmu värv huultel. Mulle meeldivad sellised huulepulgad, kus järk-järgult kaob huulevärvi väline sära, aga pigment jääb.

L’oréal Paris X Isabel Maranti huulepulgad on pigmenteeritud. Kuna tegemist on ka kergelt kreemjate huulepulkadega, siis pealekandmine on lihtne. Juba ühe tõmbega on huultel toon olemas ning siis jääb juba ainult viimistlemine. Nii nagu ma eelpool mainisin, on lõpptulemus matt.

20181110_141235

Mulle on seni kõik L’Oréal Paris huulepulgad meeldinud ning ka Isabel Marant´i kollektsiooni Wanted huulepulgad pole erand. Need on comfort matte koostisega, huultel kerged ja mugavad, kauapüsivad, üliilusate toonide ning väga stiilse disainiga.

Toonid

20181110_141437
La Seine Shadow
20181110_141653
Palais Royal Field
20181110_141828
Belleville Rodeo

Kas teie olete juba L’Oréal Paris X Isabel Marant kollektsioon Wanted huulepulki proovinud? Kuidas meeldis? Jäta oma vastus kommentaaridesse

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugumast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s