L’Oreal Paris Les Chocolates vedelad huulepulgad

Mõni aeg tagasi saatis L’Oreal mulle paki kõige uuemate toodetega. Teiste seast leidsin ma enda jaoks väga huvitavad vedelad huulepulgad. Esiteks nägid need huvitavad välja ja teiseks need lõhnasid nagu šokolaad. Minu huvi oli momentaalselt kahekordistunud. Kas need huulepulgad vastasid mu ootustele? Selleks, et teada saada, jätka lugemist.

20180820_131027

Nii nagu ma eelmises lõigus mainisin, on tegemist vedelate huulepulkadega. Mis need kohe teistest eristab, on lõhn ning põhimotiiv toonide valikul. Läbiv teema on šokolaad ning selle (lähedased) toonid. Sarjas on kuus erinevat tooni. Mulle saadeti neist neli. Hiljem vaatame neid lähemalt, hetkel toon välja huulepulkade põhiomadused.

Antud vedelad huulepulgad on ülihea püsivusega. Nende püsivust saab võrrelda Maybelline Super Stay Matte Ink vedelate huulepulkadega. See tähendab, et kui sul ei ole tõhusat õlibaasil meigieemaldajat, siis selle eemaldamine võib olla keeruline. Positiivne on aga see, et ei pea muretsema huulte välimuse pärast terve päeva.

photostudio_1536699694871
Huultel kannan tooni Tasty Ruby

Ma kandsin huulepulga hommikul kell kaheksa peale ja õhtul kella kümne paiku oli see endiselt sama ilus ja värske. Ainult huulte siseäärelt oli veidi kulunud, aga seda teised inimesed ei oleks märganud nii või teisiti.

Huultel on huulepulk mugav ehk siis see on ultra matte, kuid comfort matte omadustega. Pärast pealekandmist tuleb lasta sellel lühikest aega kuivada, sest muidu tulemus ei pruugi jääda ühtlane. Kuivamisaeg on huulepulga lühike. Huulepulk ei kuivata huuli nii palju nagu vedelad huulepulgad kipuvad tegema. Võrreldes taas L’Oreali Les Chocolates vedelat huulepulka Maybellie Super Stay Ulta Matte Ink, siis minu jaoks on L’Oreali huulepulk on huultel mugavam.

Minu pakikeses olid järgnevad toonid:

842 – Candy Man 

552 – Box Of Chocolates

864 – Tasty Ruby

868 – Cacao Crush

 

Milline on sinu lemmik tooni neist neljast? Jäta oma vastus kommentaaridesse.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile. 

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “L’Oreal Paris Les Chocolates vedelad huulepulgad

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s