Tühjaks saanud tooted 1/4

Täna vaatame üle tooted, mis mul on viimase kuu jooksul tühjaks saanud. Viimase kuu all ma pean silmas juunit ja poolt juulit, sest juuni postitusega jäin hiljaks ja tegelikult ei ole suurt vahet, millal tühjade potsikute postitus ilmub. Toodete omadused ei ole ju kuu nimest sõltuvad. Seega, ilma pikema jututa, hakkame peale.

Postitus on jagatud neljaks osaks. See on esimene osa.

20180711_211119

Marc Anthony argaaniaõli juustele

Ma ei tea, mitmes pudel see mul oli, kuues-seitsmes-kaheteistkümnes? Ma olen seda juukseõli kasutanud juba neli aastat. Vahepeal proovisin ka mõnda muud juukseõli, aga mitte ükski teine pole Marc Anthony vastu saanud. See lõhnab hästi, niisutab mõnusalt, jätab juuksed kergelt kammitavaks. Lisaks eelpool mainitud omadustele, on ka pakend hästi mugav.

Kas ma soetaksin uuesti? 100% jah

20180711_211848

Marc Anthony Grow Long shampoon ja palsam

Ma olen seda sarja kasutanud juba rohkem kui aasta. Shampoon vahutas mõnusalt, lõhnas häst ja oli kergelt välja loputatav. Palsam niisutas juukseid ja tegi need kergelt kammitavaks. Antud sarja toodetes on kofeiin, ženšenn ja vitamiin E, mis aitab kaasa juuksekasvu parandamisele ja kiirendamisele. Võrreldes ajaga, kui ma seda sarja ei kasutanud, mu juuksed kasvavad kiiremin ja on paremas seisukorras kui enne.

Kas ma soetaksin uuesti? 100% jah

20180711_211221

Pixi Rose Tonic

Pixi Rose Tonic oli roosat värvi ja lõhnas kui värske kimp roose. Oma eesmärki toniseerida nahka täitis ta hästi. See niisutas, tasakaalustas ph-taset ja jättis naha mõnusalt värskeks.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180711_211754

Covergirl Lashblast Fusion ripsmetush

Eestis pole küll Covergirli saadaval, aga siiski räägin ka kaks sõna antud tootest. Mulle üldiselt Lashblasti ripsmetushid meeldivad, kuid see oli pettumus. Koostis oli tal juba avades kuivapoolne ning hari jäik ja lühikeste harjastega. Suurt vahet ma oma ripsmetes enne ja pärast ripsmeka pealekandmist ei näinud.

Kas ma soetaksin uuesti? Ei

20180711_211700

L’Oreal Paris Waterproof False Lash XFiber Xtreme Resist ripsmetush

Tegemist oli väga hea veekindla ripsmetushiga, mis elas mu ripsmetel üle nii mõnegi “nutufilmi”. See tegi mu ripsmed pikemaks, koolutas neid ja püsis peal terve päeva ilma pudenemata. Mul pole mitte midagi halba selle kohta öelda.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “Tühjaks saanud tooted 1/4

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s