L’Oreal Infallible Shaping Stick Foundation

About a month ago L’Oreal Paris sent me a package with Shaping Stick Foundations. I got two different shades. 130 Vanilla is lighter and 200 Honey is a tad darker shade. If you want to know more about them, keep reading.

Umbes kuu aega tagasi saats L’oreal Paris mulle pakikese nende uute Shaping Stick jumestustoodetega. Minu pakis oli kaks tooni: 130 Vanilla, mis on heledam ja 200 Honey, mis on tumedam. Kui soovid rohkem teada saada, jätka lugemist.

photostudio_1521792825161

Like the name says, it is a Shaping Stick Foundation. You can use it in many ways.

Shaping Stick Foundations jumestustooteid saab kasutada mitmet moodi.

Foundation

The product is in a stick form and it is easy to apply, as all you have to do is slide it on your skin. The Infallible Shaping Stick Foundation comes in 12 different shades. So, if you are lucky and find a perfect match, then all you have to do is apply and blend it out.

Üks võimalus on neid tooteid kasutada jumestuskreemina. Valikus on 12 erinevat tooni. Kui üks neist on sulle sobiv, siis lihtsalt kanna peale ja hajuta laiali. Kõige kergem on toodet laiali hajutada /buffing/ pintsliga.

Highlight

You can use the Infallible Shaping Stick Foundation as a highlight. To do that, you’d need to choose two shades brighter and then apply it to your cheekbones.

Shaping Stick´e on võimalik kasutada toomaks näole ja jumestusse rohkem valgust. Selleks peaks valima paar sammu heledama tooni ning kandma seda põsesarnadele, laubale, lõuale.  

Contour

Infallible Shaping Stick Foundation is good for contouring too. For that, you’d need to pick out a shade or two darker tone and apply a regular contour stick.

Shaping Stick on samuti hea kontuurimiseks. Selle jaoks on vaja paar varjundit tumedamat tooni ning seejärel kasutada seda kui nagu kreemkontuurijat.

photostudio_1521793006693

Application and weartime

The stick foundation has a creamy formula which blends seamlessly into the skin. It has a medium to full coverage but it doesn’t have the mask effect. Even with full coverage it has a dewy finish but it doesn’t look too shiny.

Tootel on kreemjas koostis, mis hajutub nahaga ühtlaselt. Sellega on võimalik saavutada keskmise- kuni täiskatvusega jumestust. Vaatamata täiskatvusele ei anna see näole maski effekti.

I used them as a highlight and contour sticks. I applied stripes with the shaping sticks on the areas to which I wanted to bring more light or darkness. To blend them out I used a buffing brush. The buffing brush worked well and much better than a beauty blender. I am sure you could use your fingers too, but I have never been a fan of applying makeup with fingers.

Ma kasutasin tooteid kui kreemkontuurijatena. Ma kandsin triibud näole, kuhu ma tahtsin tuua rohkem valgust või just vastupidi, varje. Selleks, et neid hajutada, kasutasin ma “buffing” pintslit. Pintsel töötab nende toodetega palju paremini kui meigishvamm. Muidugi võib kasutada hajutamiseks ka sõrmi, kuid ma pole seda kunagi pooldanud jumestuse pealekandmiseks. Pintsli ja beauty blenderitega on tulemused minul alati paremad kui sõrmedega peale kandes. 

The Infallible Shaping Stick Foundation lasts on my skin a full workday. Only when the evening begins to roll around, I can see signs of fading on my cheeks and chin area. These two are the usual places where foundation type of products begin to fade.

Shaping Stick Foundation´id püsivad peal terve tööpäeva. Alles õhtul olen ma märganud hajumist põskedelt ja lõualt. Need kaks on minu tavalist “reetjat”, kus meik esimesena ära kulub.

photostudio_1521793038102

The tones I have are good to use to lighten up and a contour a little. Neither of the two are a perfect match for me to use as a foundation. 130 Vanilla has too pinkish an undertone, and 200 Honey is clearly too dark for my pale skin. Honey worked well as a contour tone for me.

Toonid, mida mina oma kotikesest leidsin sobivad mulle kui “valgus”- ja kontiuurimistoodetena. Kahjuks kumbki ei ole minu nahatooniga ideaalses varjundis ja seega ei saa ma neid jumestuskreemidena järele katsetada. 130 Vanilla jäi mulle liialt roosakaks ning 200 Honey on lihtsalt tume minu jaoks.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s