Maybelline Super Stay Foundation and Powder review

A little while ago I received a generous PR package from Maybelline. In the package I found the Super Stay Full Coverage Foundation and the Super Stay Longwear Powder. In this post we will take a look at both.

Mõni aeg tagasi saatis Maybelline mulle rikkaliku pakikese nende uute Super Stay Full Coverage jumestuskreemi ja Super Stay Longwear puudriga. Selles postituses vaatame neid lähemalt.

maybelline super stay foundation powder

Super Stay Full Coverage Foundation

The foundation comes in a transparent a glass bottle with a pump. I like both of the characteristics. Thanks to the transparent glass, you will see exactly the shade of the foundation. I use the lightest shade I got in the package, 03 True Ivory. The pump makes using the foundation easier as it gives it better control over the amount you plan to use. So far two pumps is enough to cover my face. If I want a lighter coverage, then one pump will do, as well.

Jumestuskreem on pakendatud läbipaistvasse pumbaga klaaspudelisse. Mulle meeldivad mõlemad omadused antud toote juures. Tänu klaasile on selgelt näha jumestuskreemi tooni. Mina kasutan kõige heledamat tooni, mis mul pakikeses oli, ehk siis 03 True Ivory. Pump teeb jumestuskreemi kasutamise kergemaks ja annab parema kontrolli koguse üle. Seni on kahest pumbatäiest piisanud, et katta kogu nägu. Kui ma tahan õhemat kihti, siis on ka ühest pumbatäiest piisanud.

The foundation is full coverage and claims to stay on for 24 hours. I, personally, haven’t worn any makeup over sixteen hours, so I can’t say if it lasts that long. I can say the foundation has no problems staying nice on the face for a whole day. I usually apply makeup at 8am. By 11pm, this foundation still looked good on me. I didn’t notice any shininess or fading.

Jumestuskreemil on tugev katvus ning väidetavalt püsib peal 24 tundi. Isiklikult ma ei oska kinnitada ega ümberlükata, kas see nii ka on. Kõige kauem olen ma jumestuskreemi kandnud kuusteist tundi. Selle kuueteistkümne tunni jooksul ei märganud ma hajumist ega ka “läikima” minekut rasusemas piirkonnas (T-tsoon).

maybelline superstay foundation swatch

Since it is mattifying full coverage foundation, you want to make sure your face is moisturised before application. If I don’t moisturise my face before applying this foundation, it will make my whole complexion dry. The dry patches that I didn’t know I had, will be emphasized and overall the look isn’t pretty. With a good moisturiser and a primer the result is nice.

Kuna tegemist on mati lõppviimistlusega jumestuskreemiga, siis on soovitatav enne nahka niisutada. Kui ma ei niisuta nahka, siis tulemuseks on kuiv ja tuhm jume. Kuivemad näopiirkonnad tulevad niisutamata antud jumestuskreemiga hästi esile. Kui kanda peale enne korralikku niisutavat aluskreemi, siis ei tohiks sellega muret olla.

The foundation dries on the face rather quickly, so you have to be fast on your application. I apply the foundation in three parts. First I do one side of my face from eye to chin, then the other, and the last is my forehead. A light layer of foundation is enough for me. It covers my imperfections well. I don’t find the foundation to be buildable, because it can get quickly cakey.

In spite of drying rapidly on the face, it is well blendable with a moist beauty sponge.

Jumestuskreem kuivab näol üpris kiiresti, seega peab olema küllaltki nobe selle pealekandmisel. Ma kannan jumestuskreemi peale kolmes osas. Alguses teen ühe näopoole silmast lõuani, siis teise, ning viimasena lauba. Kergest kihist piisab minu jaoks. See katab minu ebatäiused ka nii. Ma ei arva, et seda jumestuskreemi saaks peale kanda mitu kihti, sest minu jume muutub kiiresti kuivaks või “krohviseks”

I use the foundation when I know I have a busy or eventful day ahead or when I go out in the evenings. I can be sure the foundation stays put and I don’t have to worry about it getting shiny, fading, or creasing.

Ma kasutan seda jumestuskreemi siis, kui ma tean, et mul on pikk päev ees. Ma lihtsalt tean, et Super Stay jumestuskreem püsib hästi peal ja ma ei pea oma jumestuse pärast muretsema.

Super Stay Longwear Powder

The powder comes in a little compact case with an applicator and a mirror. The main package is in a white case with the line design on it. The whole Super Stay line has a white base package and design on it.

Puuder on pakitud kompaktsesse toosi, kus on ka peegel ja pehme aplikaator. Toosi põhivärv on valge, millel on Super Stay sarjale omade disain.

maybelline super stay foundation powder

The mirror isn’t big enough to do a whole makeup, but it is a big help for retouches. It also fits well into a little makeup bag in my purse. The sponge works well with the powder. When I apply powder with the sponge, I get a medium coverage.

Toosis olev peegel ei ole küll piisavalt suur, et teha sellega kogu jumestus, kuid see on heas mõõdus, et päeva jooksul kontrollida meiki. Tänu kompaktsele suurusele on see ka hea puuder kaasavõtmiseks. See mahub hästi meigikotikesse või käekotti. Kaasas oleva aplikaatoriga on mugav puudrit peale kanda ning tulemuseks on keskmine katvus.

The powder has a good coverage. Once again, I have to moisturise my face before applying the powder. That way my complexion looks better. If I skip the moisturising, my skin will look dry and tired. I use it on days where I don’t want to wear anything with too high coverage. The powder has medium coverage and a matt finish. It stays on the whole day and is waterproof.

Puudril on väga hea katvus. Selleks, et puuder näeks ka hea välja, pean ma enne puudri pealekandmist niisutama oma nägu. Nii on lõpptulemus ühtlane ja jume värske. Kui ma jätan niisutamise vahele, siis mu jume on pigem kuiv ja väsinud. Ma kasutan seda päevil, kui ma ei taha midagi väga tugeva katvusega. Puuder on keskmise katvusega ja mati lõppviimistlusega. See püsib peal terve päeva ning on veekindel.

maybelline superstay foundation swatch

The powder is easily blendable. I apply it with either the applicator it comes with, or with a brush. That depends how strong a coverage I want. I mostly use a brush because if I want stronger coverage, I opt for a bb-cream or a foundation. Since it is toned powder (I use the shade 10 Ivory), I don’t use it for setting my foundation or bb-cream. On those I use finely milled translucent powders. I use this powder on primed or moisturised skin.

Puudrit on kerge hajutada. Ma kannan seda peale kas kaasas oleva aplikaatori või puudripintsliga. See sõltub sellest, kui tugevat katvust ma soovin. Aplikaatoriga on katvus tugevam ja pintsliga pigem kergem. Üldiselt ma kasutan puudri jaoks pintslit. Kui ma soovin tugevama katvusega toodet, siis ma pigem kaldub kas jumestus – või bb-kreemi juurde. Kuna tegemist on toonitud puudriga (ma kasutan tooni 10 Ivory), siis ma kasutan seda ainult puhtal nahal. Jumestuskreemi peale kandes see jääb liiga tugev minu maitse jaoks.

Have you tried the the Super Stay Full Coverage Foundation or Powder before? How did you like them? Let me know in the comments!

Kas sa oled varem Super Stay jumestuskreemi või puudrit kasutanud? Kuidas sulle meeldis? Jäta oma vastus kommentidesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter, my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

3 thoughts on “Maybelline Super Stay Foundation and Powder review

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s