L’Oréal Infallible Lip Paint/Matte and Color Riche lip liners – maybe the perfect combination for you?

A few weeks back I received a generous package from L’Oréal. In the package there were liquid lipsticks, lip liners, and nail polishes. You can see the content of the bag here. In this post we will take a closer look at the gorgeous Infallible Lip Paints with Matte finish and Color Riche Lip Liners.

Mõni nädal tagasi L’Oréal saatis mulle pakikese, kus olid uued suvised tooted. Pakis olid vedelad huulepulgad, huulepliiatsid ja küünelakid. Pakikese sisu näete siin. Selles postituses vaatame lähemalt nende uusi mati lõppviimistlusega vedelhuulepulki nimega Infallible Lip Pain/Matte ja Color Riche huulepliiatseid.

loreal lip paint matte

In the package there were three Infallible Lip Paints: Off-White (nude), Nude-Ist (cold lavender), and Stripped Brown (chocolate red).

Pakikeses oli kolm vedelat huulepulka: Off-White (roosakas beez), Nude-Ist (külm lavendel), and Stripped Brown (shokolaadikarva punane).

There were also two Lip Liner Couture´s by Color Riche range. The red tone is called Brun Cuivre  and the pink is Rose Tendre.

Pakikeses oli samuti kaks huulepliiatsit Color Riche sarjast. Punase tooni nimi on Brun Cuivre ja roosa kannab nime Rose Tendre.

208 Off-White

It is a nude with a light peach undertone. Under some angles it looks more peach orange and on some other angles more pinkish nude. Depending on the lightning it can be a versatile tone.

loreal lip paint matte off white

Tegemist on neutraalset tooni vedela huulepulgaga, millel on kerge virsikukarva varjund. Mõne nurga alt näeb see välja rohkem oranzikas, teise nurga all pigem roosakas. Olenevalt valgusest on see mitmekülgne toon.

lip paint off white loreal

It goes well with a subtle makeup look, or with the no-makeup looks. For me it is quite a match to my natural skin tone and makes my lips kind of disappear. The best way for me to wear this tone is with a darker lip liner. It goes well with the Color Riche lip liner in the tone Brun Cuivre. In the picture I created an ombre lip look with the previously mentioned two products.

Off White Loreal infallible

Off-White sobib tagasihoidliku või “meigivaba” meigiga. Vedela huulepulga toon läheb hästi, kohati isegi liiga hästi kokku minu nahavärviga. See tähendab seda, et ma pean kindlasti seda kandma mõne tumedamat tooni huulepliiatsiga. Vastasel juhul jääb kaugelt vaadates mulje, et mul justkui ei olekski huuli. Tavaliselt ma kannan Off-White huulepulka Brun Cuivre huulepliiatsiga. Ma teen endale mõnusalt hajutatud ombre stiilis huulemeigi, nii nagu ka pildil näha on.

212 Nude-Ist

It is a cool toned lavender which has a hint of a grey tone in it. In a warmer light it also looks softer, like it has a brown undertone. I almost want to say it has a cool warm tone, if that would makes sense. In spite of my inner dilemma over the tone description, it is a beautiful colour.

lip paint nude ist loeral

Tegemist on külma lavendlikarva tooniga, millel on hallikas alatoon. Ma kahtlustan, et sellel on ka kerge pruunikas alatoon, sest päikeselisel päeval näeb värv soe välja. Ma justkui tahaksin öelda, et sellel on külm soe toon, aga see ei kõlaks lihtsalt loogilisena. Vaatamata minu sisemisele vaidlusele õige tooni nimetamise ümber, on tegemist väga kauni värviga.

loreal nude ist lip paint

I love to wear it with a cool toned eye makeup. It goes so well with lavender eyes, pale skin, icy highlight, and long lashes. On the picture I ventured out and did warm toned eye makeup which also goes well with the tone.

Loreal Nude ist swatch

Mulle meeldib Nude-Ist vedelat huulepulka kanda külma tooni meigiga. Minu meelest sobib see ideaalselt lillaka silmameigi, külma särapuudri ja pikkade ripsmetega. Pildil näete aga Nude-Ist´i soojades toonides meigiga.

213 Stripped Brown

It is a chocolate shade that has a red undertone. The colour is warm, dark, and my favourite from the three. Under some angles it has dark cherry red tone, and under some other angles, a tone of hot chocolate.

stripped brown loreal

Tegemist on shokolaaditooni vedela huulepulgaga, millel on punakas alatoon. Stripped Brown´il on tume ja soe toon, mis on osutunud neist kolmest minu lemmikuks. Mõne nurga alt tundub, et see oleks justkui tume kirsipunane ning mõne teise nurga alt paistab Stripped Brown olevat kui kuum shokolaad.

stripped brown loreal lip

I love to wear this with bold eye makeup. I often have paired it with gold eyelids and deep brown crease colours. Some say that bold eye wants subtle lip. I disagree. For me, the bold eye looks beautiful if you have courage to go all the way. This is the tone I have worn the most through the weeks.

loreal stripped brown swatch

Mulle meeldib Stripped Brown´i kanda tugeva silmameigiga. Ma olen tihti seda kandnud just siis, kui silmadel on mul kuldsed ja pruunid lauvärvid. Mõni ütleb, et tugeva silmameigiga saab kanda ainult tagasihoidliku tooniga huulepulka. Minu meelest tugev silmameik pigem nõuab just ka julget huuletooni.   

Package

The liquid lipsticks are in a tube type of package. It has a screw cap like any other liquid lip product and a doe foot applicator The doe foot applicator is soft and is small enough to assure precise movements. The look and feel of the tube is matt and the cap is shiny black.

Vedelad huulepulgad on tuubi tüüpi pakendis. Sellel on keermega kork, nii nagu ka igal teisel vedelal huulepulgal. Korgi küljest ulatub välja pikk vars, millel on silinderjas ja küljelt ellipsikujuline aplikaator. Inglise keelest otsetõgituna on aplikaatori tüübi nimi hirvekabi. Aplikaator on pehme ning piisavalt väike, et kindlustada huulepulga täpne pealekandmine.

I like the squeezy tube type of package. It looks different and catches my eye. The package and design are sleek and interesting. The colour of the package represents the tone of the lip paint. That makes it easy to grab a lip paint you want without wasting time checking the tone name.  

stripped brown loreal lip

Mulle meeldib tuubi tüüpi pakend. See on midagi teistsugust ning pilkupüüdvat. Pakend on sama värvi, mis toodegi. See teeb õige tooni järele haaramise lihtsaks ja kiireks.

Formula

Lip paints are like a smooth creamy liquid. They feel comfortable on the lips. A lot of times matte lip products tend to dry, but these don´t. The lip paint dries matte but at the same time it keeps lips moisturised.

Vedelad huulepulkadel on pehme ja kreemjas tekstuur. Huultel tunduvad nad kerged ja mugavad. Tihti kuivatavad matid huuletooted liialt huuli, kuid need mitte. Huulepulk küll kuivab huultel matiks, aga samal ajal hoiab see huuled niisutatuna.

Loreal Nude ist swatch

The formula is light, but really pigmented. You don’t need to apply a lot of product to get the right tone. In spite of a great pigment, it won’t survive a lunch. So, be prepared to take the lip paint with you when you leave the house for the day. Without eating a proper meal, the lip paint stays on the lips for many hours.

Huulepulgad on mõnusalt pigmenteeritud. Mul ei ole vaja aplikaatorit mitu korda tuubis värskendada, et saada kätte õiget tooni. Vaatamata heale pigmenteeritusele, ei ela need vedelad huulepulgad üle korraliku lõunat. Seega, kui lähed pikemaks ajaks kodust eemale, haara huulepulk kaasa. Ilma söömata püsivad nad peal kaua.

Lip liners

Brun Cuivre- It is a red lip liner with an orange undertone and matte finish.

Rose Tendre- It is a light pink lip liner with a satin pearl finish.

loreal lip liner color riche

Brun Cuivre – Punane huulepliiats, millel on oranz alatoon ja matt viimistlus.

Rose Tendre- Heleroosa huulepliiats, millel on pärlmutter toon.

loreal lip liner color riche

The formula of the lip liners is really good. They are soft and smooth to apply on the lips. The lip liners don’t crumble nor do they dry the lips. The tones are pigmented and stay put well. It is easy to sharpen them. I think these are great lip liners to own.

loreal color riche lip liner swatch

Huulepliiatsid on mõnusad ja lihtne kasutada. Neid on kerge huultele kanda, sest nad on pehmed ja kreemjad ning seega jooksevad hästi. Ehk siis nad ei tekita seda tõmbamise tunnet nagu kuivemat tüüpi huulepliiatsitega juhtub. Mõlemad toonid on väga hea pigmendiga ning püsivad huultel hästi. Samuti on neid kerge teritada ja niisama naljalt nad ei murdu.

What are your favourite L’Oréal  products? Let me know in the comments!

Mis on sinu lemmiktooted L’Oréalilt? Jäta vastus kommentaaridesse.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

 

 

 

 

 

 

One thought on “L’Oréal Infallible Lip Paint/Matte and Color Riche lip liners – maybe the perfect combination for you?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s