Teeez Cosmetics Fashion Vendetta Collection

A little while ago I received three products from I.L.U beauty store, from the Teeez Cosmetics  Fashion Vendetta Collection. The three items are To Die For Eyeshadow Quad, Material Girl Lipstick, and Bulletproof Flexibility Mascara – Dark Matter.  All have a gorgeous design and the tones are perfect for me. To find out if the quality is as perfect as the appearance, keep reading.

Mõni aeg tagasi andis I.L.U. mulle teada, et mind ootab üks vahva pakike Teeez Cosmetic´ult. Pakikeses oli kolm toodet Teeezi uusimast kollektsioonist Fashion Vendetta Collection-  To Die For lauvärvi palett, Material Girl huulepulk ja Bulletproof Flexibility Mascara – Dark Matter ripsmetušš.

Kõigil mainitud toodetel on imeilus disain ja toonid, mis minu jaoks välja valiti on ideaalsed. Kui sind huvitab, kas Teeez´i Fashion Vendetta kollektsiooni tooted on ka sama head, kui välja näevad, jätka lugemist.

teeez cosmetics fashion vendetta

Teeez is with European roots cosmetics brand. They get their inspiration from nature, urban settings, and fashion.

Teeez on Euroopast pärit kosmeetikabränd. Nad ammutavad inspiratisooni loodusest, urbanismist ja moelavadelt.

“TEEEZ stands for neo-chic. A rebel yell of the young and dynamic. We are:

Daring – In an industry dominated by conventions and sameness, we are a distinctive alternative- powerful, feminine, daring.

Desirable – We embrace imperfections and let individuality shine. Our crown is addicted to colour and beauty with an edge.

Different – Instead of adhering to one set look, we’re notable for the ways in which we stand out.

Democratic – We believe in inclusive beauty that supports any and all types – from skin types to lash types.” – https://www.teeezcosmetics.eu/about

Teeez on kui noor ja liikuv isiksus, kes esitab väljakutseid iganenud arusaamadele ning toob välja igaühe eripärasuse. Teeez on alternatiivne, naiselik, julge. Nad väärtustavad individuaalsust ja julgust olla see, kes sa oled. – Kokkuvõttev vabatõlge Teeezi kodulehelt https://www.teeezcosmetics.eu/about

The design is always gorgeous, eye catching, and desirable. No one will miss the moment when you take Teeez lipstick (or any other product) out of your purse. People will both notice, and admire.

I love how unique every collection is, and the packaging is different from traditional styles. For example the eyeshadow quad itself is foursquare but look at the packaging. There is a twist in it.

Teeezi disain alati imekaunis, pilkupüüdev ja ahvatlev. Mitte keegi ei jäta tähele panemata momenti, kui sa võtad Teeezi huulepulga (või mõne teise Teeezi toote) käekotist välja. Inimesed panevad seda tähele ning imetlevad disaini.

Mulle meeldib kui omapärane iga kollektsioon on. Disain on erinev tavapärasest traditsioonilisest joonest. Näiteks lauvärvid- karp on pealtvaadetes küll klassikaline, peaaegu võrdkülgne, nelinurk, aga pakend ei ole.

To die for eyeshadow teeez

All three items have blue-pink-green-white skulls on the package. The accent tone is metallic rose gold.

Kõigil kolmel tootel on sini-roosa-rohelise-valge kirjud pealuud. Aktsenttooni annab toodetele metalne roosa kuld.

To Die For Eyeshadow Quad / To Die For lauvärvipalet

The eyeshadow quad is in the set entitled “Stunning Haze”. It has purple toned eyeshadows, one matte, one foiled and two semi mattes with a metallic sheen.

Lauvärvipalett kannab nimetust “Stunning Haze”. Selles on lillakad toonid- üks matt, üks metalse kumava viimistlusega ja kaks poolmatti lauvärvi.

to die for teeez eyeshadow

The lightest, up right, is perfect for base colour. I use it all over the lid, creating a good base to build the rest of the eyeshadows on. It has a light matte lavender tone. The pigmentation is great and it is easy to blend.

Kõige heledam, ülemisest reast parempoolne, on ideaalne baastoon. Ma kasutan seda üle terve silmalau, sest see annab hea ühtlase tooni, et teised lauvärvid saaks paremini esile tulla. Lauvärv on heledat lavendli tooni ning lõppviimistlus on matt. Pigementatsioon on super ning seda on kerge hajutada.

teeez to die for eyeshadow

The middle tone in the palette, up left, is a great lid tone. It has a metallic sheen and depending on how the light is falling it changes its tone. When there’s direct light, it looks lilac silver, when the light creates shadow on the tone, it looks mauvey rose. I love how versatile the shade is.

Paleti keskmiseks tooniks on ülemisest reast vasakpoolne, mis on ideaalne liikuvale laule. Sellel on metalne kuma ning olenevalt valguse langemise nurgast, muudab see tooni. Kui valgus langeb otse, toon näeb välja lillakas metalne, kui aga on vari, siis värvitoon on pigem pruunikas roosa. Mulle meeldib, et lauvärv mängib valgusega ning annab ilusa efekti.

teeez to die for eyeshadow

The violet tone, down left, is a good crease colour. It plays well with all of the shades on the quad. It blends well and is nicely pigmented.

Paleti kõige lillakam toon, alumisest reast vasakpoolne, on super silmakoopa toon. Ma kannan seda täpselt liikuva lau kohale. See seob ilusti teised toonid omavahel kokku ja seda on kerge hajutada. Pigmentatsioon on lauvärvil suurepärane.

The darkest tone in the quad, down right, is the tone I use to give depth to the crease. I also use it on my lower lashline.  It is a dark brownish purple semi matte tone.  

Kõige tumedam toon paletist, alumise rea parempoolne, on see, millega ma annan oma silmale sügavuse. Ma kannan seda välimisse silmanurka ja hajutan seda mööda liikuva lau ülemist kaart (mööda silmakoobast) sisenurga poole. Ma samuti kasutan seda alumisel ripsmejoonel. Sellel on lillakas pruun toon ning poolmatt lõppviimistlus.

teeez eyeshadow swatch

The package is made from sturdy thick plastic. It is durable for travelling. The quad has also a full size mirror, which is really handy to have.

Pakend on tehtud paksemast tugevast plastikust. See on vastupidav reisimisele. Lauvärvi paletis on ka täissuuruses peegel, mis igati kasulik ja mugav lisa.

All the shadows are really easy to blend and they make a perfect quad. With this palette I can do a whole look without having to reach for another palette. They last on my eyes the whole day without fading, smudging, or creasing.

To die for eyeshadow teeez

Kõik lauvärvid on kergelt hajutatavad ning toonid harmoneeruvad omavahel suurepäraselt. Selle paletiga ma saan teha terve silmameigi, ilma, et ma peaksin kasutama teisi lauvärvikomplekte. Värvid püsivad ilusti peal terve päeva, nad ei haju ära ega pudene silma alla.

I love the eyeshadows and their quality. Maybe it is just me, but thanks to their good blendable characteristics, I got my eyes done a few minutes quicker than usual.

Mulle meeldib see lauvärvipalett nii välimuselt kui ka sisemuselt. Võib-olla see on ainult minu puhul, aga mul Teeez To Die For lauvärvipaletiga läheb silmameigi tegemine mõned minutid kiiremini kui muidu.

Material Girl Lipstick / Material Girl huulepulk

My Material Girl Lipstick is in the tone Vogue Purple. It is a dark purple creamy lipstick. I just have to say that I absolutely love it! It is pigmented, creamy, moisturising, long lasting, doesn’t bleed, and looks really good on me! I mean, what else could I want from a lipstick?

Minu Material Girl huulepulk on toonis “Vogue Purple”. Tegemist on tumelilla kreemja huulepulgaga. Ma lihtsalt pean kohe ütlema, et ma absoluutselt armastan seda! See on hästi pigmenteeritud, kreemjas, niisutav, kauapüsiv ja see ei liigu huultelt kuhugi! Pluss, see näeb ülihea välja! Selles mõttes, et mida enam ma võiksin huulepulgalt soovida?

teeez cosmetics material girl lipstick purple vogue

I put it on in the morning before work. It survived a glass of water, two mugs of coffee, an orange, and basically my lunch too. Although after lunch I saw some fading on the inner line of my lips but it was expected too. If I didn’t have lipstick with me, it would still have looked good, not perfect but good.

Ma kandsin selle peale hommikul enne tööle minekut. Huulepulk elas üle klaasi vett, kaks kruusi kohvi, apelsini ja põhimõtteliselt ka mu lõunasöögi. Pärast lõunatamist oli näha, et huulte siseäärest oli huulepulk veidi ära kulunud, aga see oli ka eeldatav. Kui mul poleks huulepulka kaasas olnud, siis mu huuled oleksid enam-vähem head välja näinud. Mitte suurepärased, aga head.

teeez material girl purple vogue swatch

The package is a thicker sturdy plastic with that gorgeous design. On the top of the cap there is TZ, which stands for Teeez.

Pakend on paksemast tugevast plastikust, millel on imeilus disain. Korgi otsas on tähed TZ, mis tähistab Teeez´i.

The shade, Vogue Purple, is pigmented and dark. It is a statement colour, which will draw attention. So if you wear it, own it.

Huulepulgatoon, Vouge Purple on tugevalt pigmenteeritud tumelilla. See on värv, mida märgatakse ja tähele pannakse. Seega, kui sa kannad seda, kanna see ka välja.

photostudio_1495972527071

Bulletproof Flexibility Mascara – Dark Matter / Bulletproof Flexibility Mascara – Dark Matter ripsmetušš

It is a black water resistant mascara with a rubber type wand. The bristles are short but close to each other. The mascara makes my lashes long, emphasises every lash, and gives them volume and curl. The mascara stays on all day without flaking, smudging, or crumbling under my eye.

Tegemist on niiskuskindla ripsmetušiga, millel on kummitüüpi hari. Selle harjased on lühikesed, aga asetsevad harjal tihedalt. Ripsmetušš teeb mu ripsmed pikaks, rõhutades igat ripsmekarvakest ning annab neile volüümi ja koolutatust. Ripsmetušš püsib peal terve päeva ilma pudenemiseta silma alla või laiali minemiseta. Väga hea ripsmetušš, kui on plaanis olla kodunt eemal terve päeva.

teeez cosmetics bulletproof flexible mascara

The wand is slim and thinner from the tip. WIth this wand I can apply mascara to all my lashes without making a mess on my lids. Since it has short bristles, they only touch lashes and not the eyelid. I love this mascara.

Ripsmetuši hari on pikk ja kitsas, tipust peenem. Selle harjakesega ma saad ripsmetuši kanda kõigile ripsmetele ilma, et ma määriks silmalaud ära. Kuna harjased on lühikesed, siis nad puudutavad ainult ripsmeid ja mitte laugusid. Mulle väga meeldib see ripsmetušš.

teeez buletproof mascara wand

Have you used Teeez cosmetics before what is your favourite product from them?

Kas sa oled kasutanud Teeez kosmeetikat? Milline on sinu lemmik toode neilt?

Kui sa ei ole veel Teeezi tooteid proovinud, siis tea, et kuni 18.juunini on I.L.U. poodides kõik tooted 20% soodsamad ja lisandub veel ka Partnerkaardi soodustus. Hea aeg võimalust kasutada ja Teeeziga tutvust teha!

 

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

 

 

17 thoughts on “Teeez Cosmetics Fashion Vendetta Collection

 1. You find the greatest cosmetics. I hadn’t heard of this brand but did some internetting and discovered it is sold at Lord & Taylor and Francesca’s at King of Prussia. The dark purple looks absolutely beautiful on you. Alas, I do feel colors like that are better left for younger women–they look too harsh on aged faces. However, the eye shadow palette. Must check it out!!!!

  Liked by 1 person

  • Thank you! If I’m not mistaken then Teeez has more subtle colours too. They have nude brownish tones which are better if you are not a fan of dark purple lipsticks. I’m glad you liked the post and if you can, definitely check the brand out 😊

   Like

 2. You did a beautiful vampy look! I have a couple of single shadows from Teeez and a couple of nail polishes – I plan to try their blushes and face powder eventually. The packaging is so eye catching!

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s